Maja Ganszyniec

Projektantka, Ślązaczka, rocznik 1981. Absolwentka wydziału Design Product londyńskiego Royal College of Art oraz krakowskiej ASP. Mieszka w Warszawie gdzie prowadzi własne studio projektowe. Współpracuje z firmami w Polsce i za granicą (m. in. IKEA, Leroy Merlin, Amica) tworząc dla nich wzory przemysłowe i meble.

Do Golden Gate trafiłam w siódmej klasie podstawówki - muszę przyznać, pod przymusem. Jednak przytomności moich cudownych Rodziców oraz nieskończonej cierpliwości Rafała i Jacka zawdzięczam trudną do policzenia ilość sytuacji, w których myślałam „Uff, jak to dobrze, że znam angielski!”. Tą najciekawszą była scenka przekonywania Brytyjskich celników na granicy w 2001 roku, że jadę zwiedzać Londyn, a nie dorabiać w czasie wakacji na studia ;) O maturze i studiach nie wspominam, bo to była już przyjemność. Dziś angielskiego używam na co dzień w pracy zawodowej. Zajęcia w Golden były dla mnie też nauką podstaw pisania tekstów i ogólnego cywilizowanego formułowania myśli, co pomogło na moją dysleksję ;). To też wyrobienie nawyku myślenia strukturami języka, bardzo przydatnego przy nauce kolejnych. Do tego to po prostu sześć bardzo dobrze spędzonych lat.

Czuję się jak aspirujący senior/mentor/weteran pisząc ten tekst, ale uświadomiłam sobie, że dzięki „Golden” język angielski znam większą już część mojego życia. Ale to jedynie mała cząstka tego, czego nauczyło mnie całe to doświadczenie i wszyscy zaangażowani, profesjonalni i cudownie szurnięci ludzie, których miałam tam szczęście poznać. Z całego serca polecam!!