• Pan Witek nauczy jeździć na nartach nawet snowboardzistę :)

    Pan Witek nauczy jeździć na nartach nawet snowboardzistę :)

Ekscelencja wita

Ekscelencja wita

o zdrowie pyta i zaprasza do Murzasichla na obóz językowo-narciarsko-wyśmienity, który odbędzie się w dniach 13-20.02.2022.
Ośrodek

Ośrodek "U Teklorza"

w którym będziemy zakwaterowani wygląda tak jak na zdjęciu. Należy jedynie dodać śnieg i dym z komina, no i zdjąć pranie ze sznurków, bo na mrozie nie wyschnie.
Pokoje w ośrodku

Pokoje w ośrodku

jak widać, posiadają łóżka, stolik, taborecik, szafę i stosowne dzieło sztuki na ścianie boazerią krytej. Nie widać łazienki i telewizora, bo nie są wykonane z drewna i nie pasują do kompozycji (ale też są).
Na narty

Na narty

będziemy dojeżdżać na Harendę, gdzie Pan Witek będzie nauczał narciarstwa najbardziej potrzebujących, t.zn. początkujących.
Reszta campersów

Reszta campersów

będzie jeździła w trybie zdalnego sterowania nadzoru pod czujnym okiem, a właściwie 4 oczami, z których dwa należą do Ekscelencji, a dwa do Pana Raada.
English

English

będzie w formie godzinnych zajęć prowadzonych przez Panią Magdę (left) oraz Pana Matta (right).
Dyskoteka

Dyskoteka

ta wieczorna rozrywka nie miałaby sensu, gdyby nie super cool tunes zapodawane przez DJa Raada oraz super cool dance moves zapodawane przez szanownych campersów.
Singsong

Singsong

jest oczywiście absolutnie niezbędny, gdyż wszyscy campersi i kadra uwielbiają śpiewać bardzo przepiękne piosenki, a najbardziej Ekscelencja.
Hala sportowa

Hala sportowa

to długa, siegająca jeszcze XX wieku, tradycja GGWC. Będziemy się sportować na hali sportowej w Zębie, w której kiedyś ćwiczył Kamil Stoch i jak daleko zaszedł (a właściwie zaleciał).
Zakopane, Zakopane

Zakopane, Zakopane

słońce, góry i górale. W czwartek krótka przerwa w białym szaleństwie i wizyta w zimowej stolicy Polski, gdzie bywać raz do roku wypada.
Aquapark

Aquapark

zakopiański posiada baseny z wodą w temperaturze przyjemnej, rury do zjeżdżania i szafki w szatni w kilku kolorach. Ekscelencja zamawia jacuzzi.
Pogoda

Pogoda

lepiej żeby była taka jak na zdjęciu, ale nawet jeśli słońce czasem schowa się za chmury, zawsze są zapiekanki, frytki i legendarna pani bufetowa w barze przy górnej stacji.
Gadżetologia

Gadżetologia

to sprawa ważna i poważna. Szanujący się campers unika pokazywania się na mieście bez eleganckiego t-shirtu GGWC lub GGSC.
GoPro

GoPro

też będzie, więc klka śmiesznych zdjeć i filmików na pewno uda się zrobić :)
No dobra

No dobra

snowboardy też są dozwolone, ale kto to widział, żeby na parapecie jeździć!
Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

nawet całkowicie zakryta twarz nie gwarantuje anonimowości w Internecie? :)
GGWC2020: podstawowe info

GGWC2020: podstawowe info

TERMIN: 13-20.02.2022

CENA: 1600 zł

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek „U Teklorza”. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i TV. Do dyspozycji: jadalnia oraz świetlica z telewizorem i stołem do ping-ponga, bilardem i „piłkarzykami” oraz góralski szałas, czyli drewniana chatka z kominkiem.

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie. Obóz zaczyna się kolacją, a kończy śniadaniem.

WYJAZD: Tarnowskie Góry (ul. Oświęcimska) - 14:00

POWRÓT: Tarnowskie Góry (ul. Oświęcimska) - 14:00

DODATKOWO: Uczestnik powinien posiadać odpowiednią odzież zimową, sprzęt sportowy (sprzęt i strój narciarski, strój i obuwie na halę, strój kąpielowy) oraz zeszyt i przybory do pisania.

GGWC2022: program

GGWC2022: program

NARTY: Codziennie* wyjazd na narty do centrum narciarskiego Harenda z 4-osobowym wyciągiem kanapowym. Nauka jazdy na nartach dla początkujących (pan Witek - instruktor PZN) i opieka na stoku dla jeżdżących (pan Rafał i pan Raad). Dojazd na stok w cenie obozu; karnety narciarskie płatne indywidualnie.

INNE SPORTY: gry zespołowe (2x1,5h na hali sportowej w w Murzasichlu), pływanie w zakopiańskim aquaparku.

ANGIELSKI: 1 godzina dziennie dla wszystkich. Zajęcia prowadzić będą: Pani Magda & Pan Matt.

ROZRYWKA: wycieczka do Zakopanego, dyskoteka, singsong, Xbox, filmy, pożegnalna kolacja z grilla w góralskim szałasie

GADŻETY: każdy uczestnik otrzymuje t-shirt z pamiątkowym nadrukiem

* z wyjątkiem czwartku - wycieczka do Zakopanego