• Golden Gate Winter Camp 2020

  Golden Gate Winter Camp 2020

  Przedstawiamy GGWC2020: Obóz językowo-narciarsko-wyśmienity!

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizowanego przez naszą szkołę obozu zimowego dla dzieci i młodzieży w Murzasichlu w dniach 12-19.01.2020.

  Czytaj dalej
 • ZAPISY 2019/2020 trwają!

  ZAPISY 2019/2020 trwają!

  Dear Students,

  Witamy bardzo przepięknie w nowym roku szkolnym 2019/2020 i zapraszamy do zgłębiania z nami tajników języka angielskiego!

  Uprzejmie informujemy, żę wpłacając I ratę do 10 września, otrzymacie zestaw bardzo przepięknych goldenowskich gadżetów: t-shirt+smycz+przypinka.
  Czytaj dalej

 • Konwersacje z Mattem Williamsem we wrześniu.

  Konwersacje z Mattem Williamsem we wrześniu.

  PROMOCYJNE CENY!

  Tylko we wrześniu! Konwersacje z naszym native speaker'em, Mattem Williamsem,w promocyjnej cenie!
  Czytaj dalej

Matt's Home Truths

The Celtic Invasion

Whenever I am in Tarnowskie Gory I grab any opportunity to play live guitar. Starting from my first concert in Galeria in Christmas 2005 up until to the Golden Gate 25th Anniversary Party in the summer of 2016, I enjoy the thrill of being onstage with others and, more importantly, that first Tyskie after playing well. Back in Wales I work strange hours and my days are full with my family so visiting Poland is the only chance I get to play live anymore. When I knew my wife, daughter and I would be coming to TG for a wedding in September I knew I had to try and arrange some kind of concert.

Czytaj Dalej