• We're back!

  We're back!

  Dear Students,
  We're back! Od poniedziałku 30 marca kontynuujemy zajęcia online. Bedziemy do tego celu wykorzystywać aplikację Cisco Webex. Nie trzeba nic instalować, wystarczy kliknąć w link odpowiedniego lektora podany poniżej w dniu i godzinie, w których zajęcia odbywały się przed końcem świata :)
  Czytaj dalej
 • GGSC2020 is OFF

  GGSC2020 is OFF

  Dear Campers, Mamy dla Was bardzo nieprzepiękną informację. Jesteśmy zmuszeni odwołać GGSC2020. Decyzja jest tym trudniejsza, że obóz organizujemy nieprzerwanie od ponad 25 lat, a piszący do Was te słowa (Excel) przez pół życia nie był w lipcu w domu (nie wspominając już o Panu Radzie, który na obozy jeździ dokładnie 3/4 swojego życia!).
  Czytaj dalej
 • UWAGA! ATTENTION!

  UWAGA! ATTENTION!

  Attention all Golden Gate Students: W związku z decyzją Rządu RP o zamknięciu publicznych placówek oświatowych na dwa tygodnie, informujemy, że w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo zawieszamy wszytkie zajęcia grupowe w Golden Gate na ten sam okres. Zajęcia zostaną odrobione po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, który w naszej szkole przewidziany jest na 10-18 czerwca (różne grupy). W najbliższym okresie sekretariat szkoły będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14-17. Czytaj dalej

Matt's Home Truths

The Celtic Invasion

Whenever I am in Tarnowskie Gory I grab any opportunity to play live guitar. Starting from my first concert in Galeria in Christmas 2005 up until to the Golden Gate 25th Anniversary Party in the summer of 2016, I enjoy the thrill of being onstage with others and, more importantly, that first Tyskie after playing well. Back in Wales I work strange hours and my days are full with my family so visiting Poland is the only chance I get to play live anymore. When I knew my wife, daughter and I would be coming to TG for a wedding in September I knew I had to try and arrange some kind of concert.

Czytaj Dalej