• We're back!

  We're back!

  Dear Students,
  We're back! Od poniedziałku 30 marca kontynuujemy zajęcia online. Bedziemy do tego celu wykorzystywać aplikację Cisco Webex. Nie trzeba nic instalować, wystarczy kliknąć w link odpowiedniego lektora podany poniżej w dniu i godzinie, w których zajęcia odbywały się przed końcem świata :)
  Czytaj dalej
 • UWAGA! ATTENTION!

  UWAGA! ATTENTION!

  Attention all Golden Gate Students: W związku z decyzją Rządu RP o zamknięciu publicznych placówek oświatowych na dwa tygodnie, informujemy, że w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo zawieszamy wszytkie zajęcia grupowe w Golden Gate na ten sam okres. Zajęcia zostaną odrobione po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, który w naszej szkole przewidziany jest na 10-18 czerwca (różne grupy). W najbliższym okresie sekretariat szkoły będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14-17. Czytaj dalej
 • Golden Gate Summer Camp 2020

  Golden Gate Summer Camp 2020

  Przedstawiamy GGSC2020: Obóz inny niż wszystkie!

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizowanego przez naszą szkołę obozu letniego dla dzieci i młodzieży w Człuchowie w dwóch turnusach - T1:05.07-18.07.2020 i T2: 19.07-01.08.2020.

  Czytaj dalej

Ludzie

Native speakers

Oprócz nauczycieli polskich zajęcia prowadzone są przez native speakera. Dzięki temu możliwy jest nie tylko kontakt z żywym językiem, ale również poznawanie kultury i specyfiki życia codziennego krajów anglojęzycznych. W Golden Gate zatrudniamy lektorów zagranicznych z wykształceniem uniwersyteckim i ukończonym kursem Cambridge CELTA, uprawniającym do nauczania języka angielskiego obcokrajowców. W roku szkolnym 2012/2020 będzie uczył Matt Williams, który wraca do nas po 12 latach od swojego pierwszego pobytu w Tarnowskich Górach w latach 2005-2007.